Teknoloji konusunda uzman bir ekibiz

Oytun Online, “küresel, saygın, profesyonel ve yenilikçi bir yazılım hizmetleri ve teknoloji şirketi olmak” vizyonuyla 2013 yılında faaliyete başlamıştır. Bünyesinde barındırdığı 20 yıllık sektörel deneyimi bulunan sertifikalı uzmanları sayesinde hızla büyümektedir.

Bilişim teknolojilerinden faydalanma ve iş büyümesini destekleyen, innovatif çözümler sunma taahhüdü genetik kodumuza işlenmiştir. Misyonumuz, vizyonumuzu pekiştirmektedir “Müşteri Başarısını Sağlamak”.

Oytun Online, müşterilerimize iş performansını artırırken maliyetlerini etkin bir şekilde planlamalarını, uygulamalarını ve sürdürmelerini sağlayan yazılım hizmetleri sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında;
• Sektörel Uygulama Geliştirme (Web, Mobil ve Masaüstü)
• Web Hizmetleri (Tasarım ve Yazılım)
• Bilişim Güvenliği (Analiz, Danışmanlık, Eğitim)
bulunmaktadır.

Biz Kimiz

Yüksek nitelikli yazılım çözümleri, ürünler ve müşteri hizmetleri sunmak için tutkulu, genç ve çevik bir ekibimiz var. Ekibimizin deneyimi farklı alanlarda ve teknolojilerde 3 yıldan 20 yıla kadar değişmektedir. Bu dinamik BT dünyasında, ekip üyelerimize sektördeki en son gelişmelerden haberdar olmak için düzenli eğitim veriyoruz. Kurum içi eğitim ve araştırma departmanımız sürekli olarak en yeni trendler üzerinde çalışmakta ve en iyisini seçmektedir. Her zaman mevcut pazardaki en iyi çözümü bulmaya çalışıyoruz ve müşterilerimize maliyet azaltacak sağlam ve mükemmel çözümler sunuyoruz.

Ekibimiz

Ertan Paşa

Genel Müdür

Burak Dinler

Teknoloji Geliştirme Müdürü

Müthiş Takım Becerileri

Kurumların, özellikle güvenlik söz konusu olduğunda BT ekiplerinin hangi becerilere sahip olması gerektiğini bilmeleri kritik öneme sahiptir. Bireysel beceriler, BT ekibinin geri kalanıyla birleştirildiğinde, en son teknolojiler, altyapı ve veri sistemleri ve ortamları hakkında farkındalık içermelidir. İşte ekibimizin beceri düzeyleri.

TUTKU
98%
BİLİŞİM GÜVENLİK ANALİZİ
95%
PROJE YÖNETİMİ
90%
VERİ BİLİMİ VE ANALİTİK
87%
KODLAMA
92%